Мудрик дублем допоміг «Шахтарю» розгромити «Колос» та очолити УПЛ

Футбол України 19 Жовтня, 20:11 788
Мудрик дублем допоміг «Шахтарю» розгромити «Колос» та очолити УПЛ | 19-27 Фото: shakhtar.com
«Шахтар» переграв «Колос» в рамках 8-го туру української Прем'єр-ліги.

УПЛ. 8-й тур

Шахтар – Колос – 3:0

Голи: Мудрик, 8, 56, Тейлор, 47

Мудрик розпочав власну феєрію вже на 8-й хвилині. Михайло отримав м'яч після відскоку, прослизнув у штрафний ковалівців та влучно пробив. За мить Колос міг зрівнювати, однак Трубін героїчно парирував постріл Мякушка з лінії штрафного.

По перерві Лукас Тейлор замінив на полі Юхима Коноплю та одразу подвоїв відрив «гірників» першим же дотиком до м'яча. Михайличенко асистував з лівого флангу – допоміг ще й рикошет. На 56-й хвилині Мудрик знову створив собі момент та оформив дубль. Незабаром героя матчу замінив Іван Петряк. До фінального свистка команди не змогли змінити рахунок – 3:0.

Отже, Шахтар та СК Дніпро-1 очолюють турнірну таблицю з 19 очками в активі, щоправда, «спортклубівці» випереджають «гірників» за різницею м'ячів. Колос – на 7-й позиції, 11 балів.