Мартінес назвав дві головні проблеми Роналду в «Манчестер Юнайетд»

Світовий футбол 20 Жовтня, 11:03 481
Мартінес назвав дві головні проблеми Роналду в «Манчестер Юнайетд» | 19-27
Головний тренер збірної Бельгії Роберто Мартінес прокоментував становище нападаючого «Манчестер Юнайтед» Кріштіану Роналду в команді цього сезону.

У середу, 19 жовтня, наприкінці матчу проти «Тоттенхема» (2:0) 37-річний португалець залишив лаву запасних і пішов у роздягальню до фінального свистка, бо не вийшов на поле.

«Кріштіану Роналду – культовий гравець. Має дві проблеми. Перша полягає в тому, що йому 37 років, тому коли у нього погана гра, всі кажуть, що він занадто старий, і йому не можна проводити погані ігри.

Проблема цього року у тому, що тренер може зробити п'ять замін. Роналду родом із епохи, коли якщо ти не граєш 90 хвилин, це вважається чимось поганим. Зараз ми бачимо, що атакуючі футболісти не грають по 90 хвилин регулярно, можливо, по 20 або 30 хвилин через інтенсивність та вимоги прем'єр-ліги», — цитує Manchester Evening News Мартінеса.

Головний тренер МЮ Ерік тен Хаг після гри не став коментувати дії Роналду, пославшись на те, що цю ситуацію обговорять завтра, а зараз команда святкуватиме перемогу.