«Чорноморець» знову без перемог. Команда Григорчука ділить очки з «Колосом»

Футбол України 24 Жовтня, 17:56 479
«Чорноморець» знову без перемог. Команда Григорчука ділить очки з «Колосом» | 19-27
Одесити переривають серію поразок, ковалівці нарешті забили гол.

Це була зустріч команд, над якими тяжіла відповідальність за результат. Особливо це стосується «Чорноморця», що програв у чотирьох поєдинках поспіль. «Колос» здобув один бал в трьох останніх матчах, не забивши при цьому жодного голу. Втім, ситуацію для ковалівців полегшував впевнений старт, що дозволив розташуватись у верхній частині турнірної таблиці.

В попередньому турі обидві команди зазнали розгромних поразок, що передбачало зміни у стартових складах. Але вони виявились не такими глобальними, як очікувалось. Ярослав Вишняк замінив трьох гравців – замість Зозулі на фланзі оборони вийшов Золотов, Мілько повернувся в центр поля, залишивши на лаві для запасних Оріховського, а на вістрі Безбородька замінив Попов.

Григорчук продовжив довіряти парі центральних захисників Єрмаков – Джеймс, незважаючи на чотири пропущених голи від «Зорі». Залишився справа Путря, а от зліва вийшов Селін. В центр поля повернувся досвідчений Сергій Кравченко, тож в основі не знайшлось місця Бобку. На решті позицій діяли ті ж футболісти, що й в попередньому турі.

Перший тайм виявився дуже «сумним». «Колос» без докорів сумління віддав м’яч «Чорноморцю». Той загалом був не проти, але здебільшого уся гра відбувалась між центральними захисниками з періодичними підключеннями фулбеків. Одесити, навчені гірким досвідом, намагались грати максимально обережно, а ковалівці в пресинг не йшли, чекаючи суперника в центрі поля. Зрештою, за 45 хвилин гри команди створили три епізоди, які дійсно пробуджували емоції. На 14-й хвилині Єрмаков після подачі штрафного пробив метрів з восьми не влучив у ворота. На 19-й «Колос» провалився під час свого стандарту і одесити вибігли втрьох на одного Ємця. Але Кузик так і не вирішив, що потрібно робити та дозволив захиснику вибити м’яч в аут. Але саме з цього кутового «Чорноморець» і відкрив рахунок – Кравченко виконав подачу на лінію воротарського, а там боротьбу виграв Селін – 0:1.

Вишняк мусив реагувати – його команда виглядала безпорадною. В перерві тренер «Колоса» випустив Безбородька замість Попова, але на гру господарів це спочатку особливо не вплинуло. «Чорноморець» більше володіти м’ячем та навіть почав частіше бити з-за меж штрафного майданчика. Ось тільки Брагару та Кравченку не вистачало влучності.

Дзвіночок дзеленькнув для одеситів на 57-й хвилині, коли Політило необачно скинув м’яч назад, а Мякушко вискочив з-за спин захисників та пробив по діагоналі низом – поруч зі стійкою. Це був перший момент «Колоса» у матчі, на що «Чорноморець» одразу ж відповів моментом Брагару, але з його ударом з кута воротарського справився Волинець.

Однак поступово «Колос» почав притискати гостей до їх штрафного майданчика, а враховуючи не надто високий індивідуальний рівень, це мало зіграти з одеситами злий жарт. Схибив той, від кого цього найменше очікували – Сергій Кравченко. Саме він зіграв в ногу Смирному, коли той вже в штрафному майданчику прокидав собі м’яч під удар. Оріховський, який вийшов на заміну, спокійно реалізував пенальті.

Тепер вже Роман Григорчук почав нервувати, закликаючи своїх підопічних грати впевнено та спокійно. На підмогу було кинуто Бадібангу, Шторгіна та Гладкого. Але сказати, що вдалось вирівняти становище, не можна. «Колос» підходив до штрафного чужого майданчика значно небезпечніше. На 81-й міг навіть вийти вперед, якби Денис Кузик, який тільки-тільки замінив Ільїна з розбитою головою (в зіткненні з Селіним), точніше підрізав м’яч головою після подачі з флангу від Безбородька. Форвард, до слова, дуже якісно притримував м’яч, його передачі завжди йшли на загострення. Саме після його скидки Смирний і заробив пенальті.

Втім, в останні десять хвилин рівновага таки встановилась – ковалівці сил продовжувати в тому ж темпі не мали, в одеситів ідей, як вивести когось на удар не знайшлось. В підсумку – 1:1.