Динамо Київ 30 Жовтня, 19:43 1068
Як Ванат і Буяльський зробили справу за блідого Циганкова - відеоогляд матчу «Динамо» - «Кривбас»  | 19-27
У неділю, 30 жовтня, київське «Динамо» провело у Львові на стадіоні «Арена Львів» номінально домашній матч 10-го туру чемпіонату України проти «Кривбасу» з Кривого Рогу.

Підопічні Вернидуба непогано провели старт зустрічі, але двічі провалилися в середині тайму. Ванат накрутив захисників і вліпив під поперечину, а через кілька хвилин виступив асистентом для Буяльського. Перед свистком на перерву Дебелку вдалося відквитати бодай один м'яч – 2:1.

На 57-й хвилині Дібанго «привіз» пенальті, підчепивши Циганкова. Сам постраждалий підійшов до «позначки» і програв дуель Сарнавському. Втім, це не завадило Динамо втримати перемогу. Більше того, незабаром Буяльський оформив дубль за допомогою передачі Караваєва і дотепого пропускання Ваната.