Динамо Київ 10 Листопада, 16:56 7921
«Динамо» переграє «Олександрію» і підіймається на сходинку вище в турнірній таблиці | 19-27
Київське «Динамо» розгромно переграло «Олександрію» в матчі 12-го туру УПЛ.

Перші хвилини пройшли під атаками «Олександрії», але вже на 10-ій хвилині у воротах суперника розписався Буяльський. Після пасу Циганкова Віталій ударом в один дотик метрів з 14-ти відправив м'яч у нижній кут воріт. 1:0

Далі кияни активно комбінували, моменти мали Ванат, Циганков та Буяльський - «Олександрія» відповіла випадом Калітвінцева, але Нещерет вчасно вийшов із воріт та відбив удар олександрійця.

В другому таймі кияни продовжили домінування, заробивши кілька кутових. Олександрійці спромоглися на два потужні удари Авагімяна, які парирував Нещерет.

На 70-ій хвилині Циганков упав у воротарському майданчику, після того, як Бабогло тримав його за футболку, але арбітр показав жовту картку Віктору за симуляцію.

Все ж, кияни взяли своє невдовзі - вибігши у контратаку, Циганков віддав на Лонвейка і той точним ударом відправив м'яч у дальній кут воріт - 2:0.

Під завісу матчу було забито два м'ячі. На 87-ій відзначився Шепелєв, який з кута воротарського майданчика розстріляв ворота суперника. 3:0

В доданий час відзначився екс-динамівець Шулянський, поставивши крапку в матчі - 3:1.

Буяльський зрівнявся з Довбиком на вершині рейтингу бомбардирів (по 9 голів), Циганков другий матч поспіль робить 2 результативні дії і наздоганяє Мудрика за асистами (5). «Динамо» у дуже непростій битві, де все було значно тонше, ніж за рахунком, набирає 19 очок, що лише на 1 бал менше, ніж у четвертої в таблиції «Олександрії». До зони ЛЧ 7 балів відставання.

«Динамо» - «Олександрія»: 3:1

• Голи: Буяльський, 10, Лонвейк, 73, Шепелєв, 87 - Шулянський, 90+1

«Динамо»: Нещерет, Кенджора, Забарний, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Буяльський, Шепелєв, Кабаєв, Циганков, Ванат.

Запасні: Бущан, Ігнатенко, Вівчаренко, Попов, Перріс, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Кравченко, Лонвейк, Кулач, Бєсєдін.

«Олександрія»: Білик, Бабогло, Демченко, Цуріков, Бондаренко, Мірошниченко, Кожушко, Калітвінцев, Рибалка, Третьяков, Ковалець

Запасні: Горох, Мельник, Дришлюк,Авагімян, Костишин, Шулянський, Скорко, Мартинюк, Кобзар, Єрмаков, Мустафаєв