Світовий футбол 12 Листопада, 11:33 436
«У Коноплянки немає шансів»: травмований українець розкритикований польською пресою за матч із високими оцінками | 19-27
У матчі 17-го туру чемпіонату Польщі «Вісла Плоцьк» на своєму стадіоні приймала «Краковію». Поєдинок завершився мінімальною перемогою господарів із рахунком 1:0.

Єдиний м'яч на 66-й хвилині забив Вольськи. Краковія догравала зустріч у меншості з 80-ї хвилини після вилучення Осіми.

Український півзахисник гостей Євген Коноплянка вийшов у старті та був замінений на 69-й хвилині через пошкодження. Польське видання Dziennik Polski оцінило дії українця на полі, зазначивши, що він на нього продовжують чекати більшого.

«Декілька хороших пасів, але загалом від нього очікували чогось більшого. Він начебто вже набрав форму, але ще не досяг високого рівня. Гра надто повільна, і він не має шансів проти рішучого суперника. Він травмувався в одному із зіткнень і був змушений залишити поле».

У той же час, статистичний портал Sofascore поставив Коноплянці високу оцінку за гру проти Вісли Плоцьк – 7.0 бала. Це другий показник у Краковії, вищий лише у Корнела Ріпі – 7.1 бала.

Інший статистичний портал – Аiscore, також високо оцінений досвідченого українця – 6.7 бала. Вище лише у Міхала Ракоці – 7.0 бала.

У поточному сезоні 33-річний Коноплянка у складі Краковії провів 12 матчів у всіх турнірах, у яких забив три м'ячі та зробив один асист.

Наразі команда українця посідає сьоме місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 25 очок.