Чемпіонська гра. «Арсенал» із Зінченком впевнено обіграв «Вулвергемптон»

Світовий футбол 13 Листопада, 10:03 387
Чемпіонська гра. «Арсенал» із Зінченком впевнено обіграв «Вулвергемптон» | 19-27
«Каноніри» відірвалися від «Манчестер Сіті» в таблиці АПЛ.

У суботу, 12 листопада, відбувся матч 16-го туру АПЛ між «Арсеналом» та «Вулвергемптоном».

«Каноніри» впевнено обіграли господарів поле з рахунком 2:0. Дубль записав 23-річний норвезький півзахисник Мартін Едегор. Гравець відзначився забитими м'ячами на 55-й та 75-й хвилинах гри.

Зазначимо, що у складі лондонського клубу практично весь матч провів український захисник Олександр Зінченко. Його замінили на 90-й хвилині гри.

Зараз «Арсенал» посідає перше місце в таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 37 очок. У найближчого переслідувача «Манчестер Сіті» на 5 очок менше.

«Вулвергемптон», у свою чергу, посідає останнє місце в чемпіонаті. У команди лише 10 очок після 15 ігор.