Динамо Київ 13 Листопада, 17:13 1255
Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Колос» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий проаналізував матч киян та ковалівців.

Стисло після першого тайму:

• максимально сумбурний початок, Бєсєдін ніяк жодного разу не зміг приборкати м’яча, що аж ніяк не круто в його ситуації, бо моменти в розвитку могли виникати гострі
  • Забарний має сісти на лавку до весілля, бо це вже занадто - ледь не поховав усіх вже на 10 хвилині, призвівши до виходу 1v4...
  • неймовірно гнітючі для психіки 30 хвилин, з невеличкими вкрапленнями 10-15 секундних відрізків з хорошим рухом м’яча, який завжди закінчувався тим самим - невдало прийнятим рішенням
  • без помилок Динамо Колос ніяк не міг наблизитися до 40-метрової зони від воріт Бущана, а кияни без помилок Колоса не могли вийти на хорошу ударну позицію, щось типу діалогу сліпого з німим
  • вже не міг дочекатися перерви та появи Гармаша з Лонвейком, вже й на Кулача був згоден, настільки було усе жалюгідним

Стисло після другого тайму:

• Бєсєдін вже не вийшов, Кабаєву пощастило залишився ще на якийсь час, щоб відзначитися хоча б чимось (жовта картка)
  • в якийсь момент вже здалося, що тиск Динамо дасть результат, м’яч помітно частіше став знаходиться у фінальній третині, але на удар нікого вивести не могли, як в першому таймі
  • кількість помилок і втрат киян у простих ситуаціях почала підходити до критичної точки, запахло пропущеним голом на рівному місці; якби не війна, то я б розбив монітор, двері у вітальні дивилися на мене зі сльозами на очах
  • перший удар Колоса в матчі стався на 60‘ хвилині...
  • а що заважало зняти Попова, коли стало ясно, що стандартів у Колосу немає? це вибір тренера, тож несе відповідальність він
  • найогидніше, що навіть 11 на 10 Колос не надто щось змінив...
  • шкода, я щиро вірив, що з появою сексу в житті гравців зміниться їх ставлення до професії, але ні, їх думки не на полі зараз
  • чому не грати із таким завзяттям та надривом, як після вилученням від початку матчу? я цього не розумію зовсім, але це той випадок, коли винні самі, не гладкий арбітр, ні суперники, ні поля, ні м’яч, а самі гравці