Світовий футбол 15 Січня, 20:34 522
«Арсенал» перемагає «Тоттенхем» у лондонському дербі та закріплює своє лідерство | 19-27
У 20-му турі англійської Прем'єр-ліги «Арсенал» на виїзді здолав «Тоттенхем».

«Тоттенхем» – «Арсенал» - 0:2

• Голи: Льоріс, 15 (авт.), Едегор, 36

На 193-й розіграш північнолондонського дербі Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі Арсенала. «Каноніри» у двох останніх матчах розгромили Оксфорд в Кубку Англії (3:0) та розійшлися миром з Ньюкаслом (0:0) у регулярному чемпіонаті. Тоттенхем мінімально обіграв Портсмут в Кубку та розгромив Крістал Пелас в АПЛ (4:0).

На старті поєдинку нагоду вивести підопічних Артети вперед змарнував Нкетіа. Знайшовши вільний простір у штрафному суперників, він пробивав по центру воріт, але Льоріс виконав блискучий сейв. Однак вже за кілька хвилин голкіпер «шпор» став антигероєм для своєї команди. Після прострілу Сака француз переправив м'яча у власні володіння.

Близьким до розкішного голу був Партей, який пробивав з лету, але Льоріса підстрахувала права стійка. До перерви «каноніри» все ж подвоїли перевагу. Едегор після передачі Сака ударом з дальної дистанції забив точно у правий нижній кут – Льоріс не зміг дотягнутися до м'яча.

Під завісу тайму Харрі Кейн мав нагоду відквитати один гол, вигравши боротьбу у повітрі, але сейв Ремсдейла врятував Арсенал. По перерві Аарон впорався із небезпечним ударом Сессеньйона. Олександр Зінченко провів на полі 85 хвилин – далі його замінив японський оборонець Такехіро Томіясу.

2:0 – підопічні Артети втримали перемогу у північнолондонському дербі і зміцнили лідерство на вершині АПЛ (47 пунктів). Вони випереджають Манчестер Сіті на 8 очок. Команда Конте займає 5-ту позицію (33 очки).