Перша поразка у 2023 році. «Чорноморець» поступився «Нові-Пазар»

Футбол України 26 Січня, 17:29 457
Перша поразка у 2023 році. «Чорноморець» поступився «Нові-Пазар» | 19-27
Одеський футбольний клуб «Чорноморець» провів другий контрольний поєдинок на зимових зборах у Туреччині.

«Моряки» зустрілися із сербським клубом «Нові-Пазар». Гра завершилася поразкою української команди із рахунком 0:2.

21 січня одесити провели перший матч у 2023 році. Тоді вони зіграли зі «Спаратком» із Варни та розписали мирову.

Товариський матч. 26 січня

Чорноморець – Нові-Пазар – 0:2

Голи: Гаврич, 64, Станойолович, 78

Після поєдинку прес-служба «Чорноморця» коротко підбила підсумок гри:

«У порівнянні з першим матчем у Туреччині Роман Григорчук здійснив одну заміну. Євген Селін зайняв позицію центрального захисника. Віталій Єрмаков грав лівого захисника, а Зігі Бадібанга повернувся на позицію правого вінгера.

Ближче до середини першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами. Ворота Дмитра Непогодова врятувала стійка, а потім стійка вже зіграла за сербів після удару Іллі Путрі.

На другу половину вийшло вісім нових гравців, вже під час тайму з'явилися Данило Варакута та Станіслав Урсолов, який створив на лівому фланзі зв'язки з Кевіном Кубембою. На 64-й хвилині одесити помилилися при виході в атаку і футболісти «Нові-Пазар» миттєво за це покарали. Перехоплення в центрі поля, що розрізає пас і вихід віч-на-віч – Варакута, на жаль, не врятував. На 77-й хвилині серби подвоїли перевагу після чудового штрафного удару.

Наприкінці матчу «моряки» створили кілька моментів біля воріт сербського клубу, але рахунок так і не змінився - 0:2. Перша поразка «Чорноморця» на зборах».