Вісім голів на двох. «Шахтар» зіграв внічию з чемпіоном Словенії

Футбол України 1 Лютого, 19:23 456
Вісім голів на двох. «Шахтар» зіграв внічию з чемпіоном Словенії | 19-27
У контрольному матчі зустрічалися «Шахтар» та чемпіон Словенії «Марібор».

Відзначимо, що українці у 2023 році ще не перемагали.

У порівнянні з вчорашнім матчем проти «Лудогорця» Ігор Йовічевіч майже повністю оновив склад. Залишився лише Гочолейшвілі. У першому таймі підопічні «гірники» домінували. Ігрову перевагу українці втілили у три м'ячі. Спочатку шикарним ударом з-за меж штрафної відзначився Зубков, а на 34-й хвилині Криськів після асисту Судакова влучив у дальній кут - 2:0. Дуже ефектні голи! Здавалося, що з таким рахунком команді підуть на перерву, але Брніч і Криськів змогли ще відзначитися - 3:1. Дубль для Дмитра!

Після перерви футболісти «Марібора» заграли активніше. За три хвилини словенцям вдалося зрівняти рахунок. Забивали Божич та Брніч. У моменті з голом Божича було помітно, що гравець «Марібора» порушував правила проти Трубіна. На 71-й хвилині шедевр вдався Артему Бондаренку. Хавбек «гірників» шикарним ударом влучив у дев'ятку - 4:3.

Проте, втримати перевагу підопічні Йовічівіча знову не змогли. У підсумку, матч завершився внічию - 4:4.

Контрольний м'яч

«Шахтар» - «Марібор» 4:4

Голи: Зубков (15), Криськів (34, 41), Бондаренко (71) - Брніч (39, 51), Божич (48,77)

«Шахтар» (старт): Трубін - Михайліченко, Фаріна, Бондар, Гочолейшвілі - Бондаренко, Степаненко - Зубков, Криськів, Судаков - Траоре.