Футбол України 5 Лютого, 23:41 25339
Гол Маліновського не врятував «Марсель» від поразки «Ніцці» – відео гармати українця | 19-27
Український хавбек Руслан Маліновський забив перший гол за французький «Марсель».

Руслан був заявлений у запасі «Марселя» на матч 22-го туру Ліги 1 проти «Ніцци», проте вийшов на заміну на 46-й хвилині.

А потім українець відзначився голом на 60-й хвилині, скоротивши відставання команди до 1:2.

Втім, це не допомогло Олімпіку врятуватися, а наприкінці зустрічі клуб українця пропустив ще раз. Наразі «Марсель» знаходиться на другій сходинці чемпіонату Франції — до ПСЖ південній команді 8 очок. «Ніцца» ж у свою чергу знаходиться на восьмому місці.

Марсель — Ніцца — 1:3

• Голи: Маліновський, 60 — Діоп, 38, Лаборд, 44, Браїмі, 85

Руслан провів уже п'ять матчів за провансальський клуб.