Футбол України 8 Лютого, 20:51 626
«Кривбас» впевнено обіграв «Шериф» – перша поразка колишніх підопічних Вернидуба, дебютний шедевр у ворота екс-динамівця | 19-27
Кривбас обіграв Шериф в рамках зимових зборів.

Товариський матч

Кривбас – Шериф – 2:1

Голи: Задерака, 30, Хомченовський, 40 – Бадоло, 70

П'ятим суперником Кривбаса на зимових зборах стала колишня команда Юрія Вернидуба. Шериф лише починає підготовку, до цього зігравши два спаринги (перемога над узбецьким Олімпіком та нічия з Норшелланном). Попри таку різницю в кількості зіграних матчів, український клуб лише в попередньому поєдинку здобув першу перемогу.

Сьогодні Кривбас ще у першому таймі зробив серйозну заявку на те, аби продовжити позитивну серію. Максим Задерака розкішним ударом відкрив рахунок на 30-й хвилині – у Максима Коваля не було шансів врятувати Шериф. Це перший гол півзахисника за криворізьку команду. Невдовзі екс-голкіпер Динамо знову діставав м'яч із воріт – Хомченовський скористався незлагодженими діями захисників після флангового навісу.

У другому таймі тираспольці один гол відіграли. Також подача призвела до хаосу на лінії воротарського, чим скористався Бадоло. Устименко ближче до кінця матчу міг відновити перевагу в два м'ячі, але голкіпер встиг зреагувати на його удар головою з кількох метрів.

Відтак, Шериф зазнав першої поразки на зимових зборах від свого колишнього тренера. Кривбас переміг вдруге поспіль і вже завтра матиме шанс продовжити серію – суперником буде Нефтчі.