Світовий футбол 11 Лютого, 23:02 32815
«Реал» у день народження Луніна виграв клубний чемпіонат світу: «Аль-Хіляль» зіпсував свято українцю | 19-27
​Реал вп'яте у своїй історії став переможцем клубного чемпіонату світу.

У вирішальному поєдинку команда Карло Анчелотті обіграла Аль-Хіляль.

Реал у фінальному поєдинку з перших хвилин був націлений закрити питання про перемогу у фіналі. Спочатку Вінісіус Жуніор розмочив рахунок на користь вершкових на 13-й хвилині, а на 18-й команда Карло Анчелотті подвоїла перевагу після забитого м'яча Федеріко Вальверде.

Здобувши комфортну перевагу в рахунку футболісти Реала припустилися помилки в обороні, чим скористався Мусса Марега – малієць на 23-й хвилині вибіг практично на побачення з Андрієм Луніним, а українець пустив м'яч під рукою, чим зіпсував свій 24-й день народження, який припав на фінал КЧМ.

Після перерви вболівальники на стадіоні в Рабаті пережили справжнє дежавю – два м'ячі на старті тайму від Бензема та Вальверде, а потім Лусіано В'єтто виграв спринт у Антоніо Рюдігера, не залишивши шансів Луніну уникнути другого пропущеного м'яча.

На 68-й хвилині гольову естафету підхопив Вінісіус, який слідом за Вальверде записав на свій рахунок дубль.

Через десять хвилин Реал привіз третій гол на свої ворота - В'єтто відгукнувся на передачу Мішеля, записавши на свій рахунок дубль.

На цьому було поставлено крапку у матчі з вісьмома голами на дві команди. Фінальний свисток зафіксував перемогу Реала із рахунком 5:3.

Андрій Лунін – перший українець в історії, якому підкорився цей трофей. Голкіпер збірної України виграв свій четвертий трофей із Реалом: