Царенко рятує «Динамо» від поразки: кияни грають внічию із «Ригою»

Динамо Київ 20 Лютого, 17:52 1498
Царенко рятує «Динамо» від поразки: кияни грають внічию із «Ригою» | 19-27
У черговому контрольному матчі на зимовому зборі в Туреччині динамівці зіграли із латвійським ФК «Рига» (1:1)ю

Рижани провели атаку на старті матчу, яка завершилася потужним ударом Ауреліо з меж карного майданчика, який пройшов над перекладиною. «Біло-сині», найчастіше, атакували через фланг Волошина-Вівчаренка.

На 15-ій хвилині захист киян дозволив прийняти м'яч поблизу карного майданчика і пробити Реджинальдо Раміресу. Удар не вдався, але «дзвіночок», так-би мовити, пролунав. Супрягу ж м'яч найчастіше оминав і за перші двадцять «з хвостиком» хвилин Владислав «відзначився» тільки потраплянням в офсайд.

Моментів обидві команди створювали обмаль. Кияни взагалі не двоводили до удару, тоді як рижани, кілька разів, пробивали вкрай неточно.

Після кількох спроб Волошина навісити на прострілити, які не принесли особливої небезпеки, на 35-ій хвилині Царенко спробував вразити ворота суперника дальнім ударом. Постріл вийшов непоганим, але неточним.

На 40-ій хвилині кияни мали всі шанси пропустити. Гравець «Риги» пройшов Перріса, прострілив на лінію воротарського, звідки Реджнальдо завдавав удару - Яцик не встиг накрити і ворота врятував Нещерет.

На перерву команди пішли з нулями на табло.

Після перерви Дубінчак замінив Вівчаренка, а Караваєв - Малиша.

«Біло-сині» розпочали з атаки, але Перріс втратив рівновагу і впав, намагаючись переграти суперника біля його майданчика. Латвійці організували контратку, а результаті якої Ауреліо з чудової позиції не влучив по воротах Нещерета.

На 54-ій хвилині латвійці вийшли вперед. Йоїч вразив ворота Нещерета ударом головою з метрів десяти після навісу з правого флангу.

На 58-ій хвилиі Беніто, Ванат, Гармаш замінили Перріса, Супрягу та Яцика. Після замін по воротах суперника прийшлося три удари - від Гармаша та Царенка (влучили у захисника) та Дубінчак пробив у руки голкіперу. Згодом після удару Гармаша Пуріньш відбив перед собою, але встигнув і не дав зіграти на добиванні Ванату. Владислав, через кілька хвилин, міг забивати після пасу Царенка, але його перекидання голкіпера із воріт вибив захисник.

Кімело Нгуена, який вийшов на зміну, після навісу з кутового міг подвоювати рахунок, але пробив повз ворота з лінії воротарського майданчику на 74-ій хвилині.

Андрієвський потужним ударом метрів із 35-ти провірив кіпера - Пуріньш спарвився, але хвилиною по тому був безсилим в епізоді з Царенком. Динамівець на замахові прибрав двох захисників і пробив точно в дальній кут воріт, зрівнявши рахунок. 1:1

Після гола Дячук змінив Боля. Згодом Андрієвський знов потужно пробивав з лівої - вище воріт. Рижани ж намагалися заробити пенальті, але арібтр не повівся на влаштований ними театр.

В результаті, матч завершився нічиєю - 1:1.

«Динамо» Київ - ФК «Рига»: 1:1

• Голи: Царенко, 79 — Йоїч, 54

Попередження: Талла, 78

Стартовий склад «Динамо»: Нещерет, Вівчаренко, Боль, Сирота, Малиш, Андрієвський, Яцик, Царенко, Перріс, Волошин, Супряга.

Стартовий склад ФК «Рига»: Пуріньш, Нгом, Чорномордий, Бабець, Талла, Юрковскіс, Ауреліо, Йоїч, Ньянг, Сойсало, Рамірес.