Мудрик встановив абсолютний антирекорд АПЛ

Футбол України 21 Лютого, 10:18 741
Мудрик встановив абсолютний антирекорд АПЛ | 19-27
У суботу, 18 лютого, «Челсі» на домашньому стадіоні зазнав поразки від «Саутгемптона» (0:1) у матчі 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Вінгер «синіх» Михайло Мудрик не вийшов у стартовому складі команди, проте з'явився на полі на 64-й хвилині. За 40 хвилин до кінця поєдинку українець 20 разів втратив м'яч. Такий показник є антирекордом АПЛ.

Про це повідомляє Football.London з посиланням на статистичні дані SkySports:

«Статистичні дані сайту Sky Sports порадують уболівальників «Арсеналу». 22-річний футболіст 20 разів втрачав м'яч протягом 40 хвилин після того, як вийшов на заміну - це рекорд, який коли-небудь досягав гравець, який вийшов на заміну у другому таймі».

Нагадаємо, що Мудрик зіграв уже п'ять матчів за «Челсі», але результативними діями не відзначився. Раніше Михайло закрив доступ до коментарів у Instagram на тлі критики фанів лондонського клубу.