Динамо Київ 23 Лютого, 19:15 559
«Динамо» U-19 перестріляло однолітків із Данії - вольова перемога киян у контрольному матчі  | 19-27
У четвер, 23 лютого, «Динамо» U19 провело черговий контрольний матч у рамках підготовки до поновлення сезону. Суперником «біло-сині» стали юнаки данського «Роскільде».

Підопічні Ігоря Костюка розпочали гру активно, але пропустили з першого ж удару суперника по воротах. Гравці «Роскільде» організували атаку з діагональним переведенням на лівий фланг, і нападник із району 11-метрової позначки замкнув простріл партнера – 0:1.

«Біло-синім» знадобилося чотири хвилини, щоб відігратися. Котуха навісив на лівий кут воротарського майданчика, куди увірвався Маткевич та головою пробив повз воротаря – 1:1.

Утім, нічийний рахунок тримався лише хвилину. Захисник «Роскільде» зі своєї половини поля закинув м’яча в район штрафного майданчика, Погорілий із партнером не узгодив дії, і в підсумку гравець данської команди пробив з-за меж карної зони по порожніх воротах – 1:2.

Цього разу підопічним Ігоря Костюка знадобилося трохи більше часу, аби зрівняти рахунок. На 25-й хвилині високий пресинг приніс результат – після перехоплення м’яч було доставлено у штрафний майданчик до Шарая, який пробив точно в кут – 2:2.

До перерви рахунок не змінювався, а після поновлення гри динамівцям вдалося вперше в матчі вийти вперед. Після подачі з кутового Котуха пробив головою, і м’яч від стійки залетів у ворота – 3:2.

До фінального свистка рахунок більше не змінювався, тож підопічні Ігоря Костюка здобули вольову перемогу.