Світовий футбол 25 Лютого, 22:55 836
«Миколенко не зміг утримати свою позицію»: англійська преса оцінила гру українця у матчі з «Астон Віллою» | 19-27
​Віталій Миколенко отримав свої оцінки від англійської преси за виступ у домашньому матчі Евертона проти Астон Вілли (0:2) у 25 турі чемпіонату Англії.

Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі на матч Евертона проти Астон Вілли, проте не зміг допомогти своїй команді уникнути поразки. Українець провів на всі 90 хвилин.

Видання Liverpoolecho поставило лівому захиснику оцінку 6/10. Журналісти цього сайту сконцентрувалися виключно на позитиві у діях гравця.

«Його порозуміння з Макнілом зростає, і пара часом добре взаємодіяла. Його навіс Онана у першому таймі майже призвів до голу».

Ресурс Liverpoolworld також відзначив непогану гру Миколенка у першому таймі, проте знайшов і недоліки у його діях у другому. За гру захисник одержав 5/10.

«Добре підключався до атаки в першому таймі і зробив кілька небезпечних навісів. Не зміг утримати свою позицію під час оборони у другій половині гри».

Зазначимо, що цього сезону за Евертон Миколенко провів уже 25 матчів. Результативними діями не вирізнявся. Поразка Астон-Віллі нова опустила «ірисок» у зону вильоту.