«Динамо» грає внічию із «Валмієрою» перед матчем із «Інгульцем»

Динамо Київ 26 Лютого, 17:47 2033
«Динамо» грає внічию із «Валмієрою» перед матчем із «Інгульцем» | 19-27
В заключному матчі зимового збору кияни зіграли із латвійською «Валмієрою» - 1:1.

Перший удар «біло-синіх» по воротах відбувся на третій хвилині і привзвів до кутового. Дві хвилини потому Ванат вразив ворота суперника із офсайду після пасу Кабаєва. «Біло-сині» продовжили тримати ініціативу, атакувати - латвійці відповіли небезпечним ударом зі штрафного у виконанні Желізка. Кілька хвилин потому Ванат потужно пробив у голкіпера. «Валмієра» «огризалася» - за перші 30 хвилин заробила сім кутових.

Найгостріший момент в першому таймі - удар Буяльського від лінії карного майданчика. Віталій красиво провибив, але удар прийшовся в перекладину.

На старті другого тайму ударом в перекладину відзначився Гуйє, який після пасу з правого флангу випередив Дячука. Кияни відповіли ударом вище воріт метрів із 12-ти у виконанні Караваєва. Згодом Олександр пртягнув м'яч по лівому флангу і віддав на Дубінчака, котрий прострілив на Буяльського - Віталій вдотик переправив м'яч у ворота. 1:0

Через три хвилини «Вальмієра» зрівняла рахунок - Гуйє замкнув простріл з лінії воротарського майданчика. 1:1

Кияни кинулися на ворота «Валмієри» - атака завершилася потужним дальнім ударом Гармаша метрів із 25-ти. Згодом Моруг у стрибку відбив удар Желізка зі штрафного в ближній кут. Далі - Ванат намагався, буквально, занести м'яч у ворота, але захисники винесли. Моргун продовжував рятувати ворота - Валентин виручив після ударів Каірмані та Діопа.

Знову загострення від Буяльського - Віталій намагався вразити ближню дев'ятку з лінії штрафного майданчика, але пробив неточно. Литовці відповіли гострою атакою, після якої м'яч пішов на кутовий.

В результаті, матч заверщився нічиєю. Кияни, перед «Інгульцем», «розійшлися миром» із «Валмієрою».