Світовий футбол 26 Лютого, 23:41 1055
Мессі та Мбаппе принизили «Марсель» Маліновського – аргентинець забив 700-й гол на клубному рівні | 19-27
У 25-му турі французької Ліги 1 відбулося 7 матчів.

• Голи: 0:1 - 34 Діалло, 1:1 - 65 Рашані

Українець Едуард Соболь у складі Страсбура відіграв увесь матч. На рахунку українця за весь матч 70% точних передач (14/20)

• Голи: 0:1 - 25 Мбаппе, 0:2 - 29 Мессі, 0:3 - 55 Мбаппе

Нещодавно команди зустрічалися в 1/8 фіналу Кубка Франції. Тоді перемогу відсвяткував Марсель завдяки голу Руслана Маліновського – 2:1. Після тієї звитяги підопічні Ігоря Тудора встили здобути ще дві перемоги – над Клермоном (2:0) і Тулузою (3:2).

ПСЖ натомість поступився Баварії у Лізі чемпіонів (0:1) і здолав Лілль у попередньому турі Ліги 1 (4:3). У тому поєдинку травмувався Неймар, який через це не зміг зіграти у матчі проти «олімпійців».

Наставник Марселя довірив місце Маліновському у стартовому складі. Але, на жаль, більше приводів в українських вболівальників радіти у цій дуелі не було. На 25-й хвилині Мессі прорвався на половину поля провансальців і віддав у штрафний на Мбаппе, який змістився вправо – Кіліан пробив повз виставлену ногу Пау Лопеса.

За лічені хвилини підопічні Галтьє збільшили перевагу. Мбаппе отримав пас п'яткою від Мендеша і переадресував м'яч на Мессі, який впритул розстріляв ворота Марселя. Це 700-й гол Ліонеля на клубному рівні.

По перерві чемпіон і віце-чемпіон світу продовжили знущатися над провансальцями. Аргентинець «черпачком» закинув м'яч за спину захисникам гостей, знайшовши у володіннях Лопеса французького форварда, а той в один дотик довів рахунок до розгромного – 3:0.

Маліновський провів на полі 80 хвилин. Він віддав 24 точні паси (92%), виграв 9 єдиноборств, однак стільки ж разів втратив володіння м'ячем.

Після цього тріумфу ПСЖ почуває себе на вершині Ліги 1 ще комфортніше, випереджаючи Марсель, який іде одразу позаду, на 8 очок.