Футбол України 1 Березня, 11:56 467
«Нема у світі команд, які ніколи не програють»: тренер «Руху» проаналізував виступи в Юнацькій лізі УЄФА | 19-27
Головний тренер Руху U-19 Віталій Пономарьов прокоментував поразку від Мілана (0:1) в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА.

Львівський Рух зустрічався з Міланом в рамках плей-офф Юнацької ліги УЄФА. Єдиний гол молодіжки «Россонері» на 85-й хвилин вирішив долю путівки до чвертьфіналу.

Пономарьов після матчу подякував своїм підопічним, які на шляху до 1/8 фіналу пройшли два попередні раунди кваліфікації та перший раунд плей-офф.

«Зрозуміло, що наші футболісти засмучені, адже вони хотіли пройти далі, щоби цей сон продовжувався. Але, на жаль, так склалося, що ми пропустили гол за п'ять хвилин до кінця матчу. В тому голі не можна нікого звинувачувати – хороше виконання вийшло в Мілана. Але ще раз скажу: треба рухатися далі.

Впродовж гри наша команда тримала боротьбу. Мілан створював моменти, але стовідсоткових нагод у них не виникало. Нам же бракувало креативних дій в організації атак. Шкода, але не виявилося в нас футболістів, які могли б додати в цьому компоненті.
Виступи в Юнацькій лізі УЄФА – це неоціненний досвід для наших футболістів. Адже не кожного дня вони грають проти провідних клубів Європи. Ми себе зарекомендували в Європі – це дуже важливо. Таким чином ми всі виросли у професійному плані», – наводить слова Пономарьова прес-служба Руху.

Нагадаємо, молодіжка Руху (38 очок) в молодіжній першості України продовжує відстоювати титул чемпіона, маючи мінімальну перевагу над Шахтарем (36 очок) та Динамо (35 очок).