Світовий футбол 2 Березня, 12:32 398
«Гра, яка розчаровує»: у Франції незадоволені Маліновським після сенсаційного вильоту «Марселя» з Кубка | 19-27
Французька преса розкритикувала українського півзахисника «Марселя» Руслана Маліновського за поєдинок 1/4 фіналу Кубка країни проти «Аннесі».

Вчора, 1 березня, Марсель із Русланом Маліновським сенсаційно програв клубу з Ліги 2 Аннесі у Кубку Франції.

Руслан Маліновський вийшов в основі на програний матч з Аннесі (2:2 та 6:7 за пенальті). Загалом на полі він провів 67 хвилин та отримав за цей час середню оцінку від статистичного порталу. Але місцева преса негативно висловилася про дії українця.

Мaxifoot – 3/10

«Розчаровує гра для атакуючого півзахисника. Він мав подвійний шанс, коли він потужним ударом зі штрафного влучив у перекладину, а потім ударом у сітку із зовнішнього боку на 40-й хвилині. Решту часу українець був не дуже помітний у грі».

29-річний Маліновський провів за Марсель цього сезону 11 матчів, у яких забив два голи.

Також у півфінал Кубка Франції пробилися Ліон, Нант та Тулуза. Матчі 1/2 фіналу заплановано на 5 квітня.

Востаннє Марсель діставався півфінальної стадії турніру в сезоні 2015/16. Аннесі вийшов до 1/2 фіналу Кубка Франції вперше в історії.