Світовий футбол 3 Березня, 12:12 850
«Йому незвично так грати після «Динамо»: Леоненко оцінив дії Миколенка у матчі «Арсенал» – «Евертон» | 19-27
Екс-нападник «Динамо» та збірної України Віктор Леоненко, який зараз є футбольним експертом, оцінив гру Віталія Миколенка у матчі чемпіонату Англії проти «Арсеналу».

Евертон з Віталієм Миколенком без шансів поступився лідеру турнірної таблиці АПЛ Арсеналу і завдяки цьому закріпився у зоні вильоту. Миколенко провів на полі всю гру і здебільшого запам'ятався тим, що проморгав момент із першим голом у ворота Евертона.

Та українського захисника похвалила англійська преса. Також високої думки про гру Миколенка у поєдинку з Арсеналом залишився і Леоненко, котрий вважає, що наш співвітчизник майже весь перший тайм надійно протидіяв Сака.

«До 40-ї хвилини Сака взагалі нічого не показував, Миколенко просто зжер його. Тим більше Сака непорядно поводився, бив того ж Миколенка, а суддя не свистів».

Також Леоненко заявив, що Миколенко не звик грати у відборі під час виступу за Динамо.

«Ви уявляєте, як зараз грати Миколенка після Динамо, де не треба було відбирати? В Евертон відбирати треба постійно.

[Проти Арсеналу] Миколенко непогано виглядав: бився, старався. Але йому було незвично. На ньому порушують, а суддя не звертає уваги», - сказав Леоненко в ефірі авторського ютуб-каналу.