Динамо Київ 4 Березня, 16:11 739
«За спиною 6-7 тижнів підготовки, але помітна страшенна незіграність». Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Інгулець» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий проаналізував поразку «Динамо» в матчі із «Інгульцем» - 0:2.

Стисло після першого тайму:

• перші 5 хвилин виявилися більш оптимістичними, ніж очікувалося, але лише перші 5 хвилин
  • далі почалася «осінь», перші дзвіночки від Попова, а далі...вже немає Забарного, вивели з основи Сироту, тож естафета перейшла до Дячука, я би щось говорив про ймовірний фол, якби на місці Максима був Шепелєв, а з рамою Дячука це не фол, це помилка у грі корпусом (треба дивитися чи був сенс в Нещерета залишати ворота)
  • в середині тайму події вже йшли цілком за сценарієм Інгульця, постійні втрати наражали киян на контратаки, де часто захист опинявся в меншості (через залучення фулбеків до атаки та їх високі позиції)
  • десь з хвилини 30-ї відчувалося, що Інгулець краще готувався до Динамо, ніж Динамо до Інгульця, усі збори переглядаючи гравців, але не цілеспрямовано награючи щось проти автобусів
  • якби це було не Динамо, то вимкнув би на 40‘ хвилині, максимально гнітюча картинка
  • Динамо впродовж тайму не те щоб акцентовано натиснути на штрафний майданчик не змогло, навіть на фінальну третини тиску не було; за сьогоднішнім прикладом Дніпра-1 зміни потрібні вже в перерві
  • певно краще би вимкнув на 40‘ хвилині і не бачив другий гол, бо не знаю, що тут страшніше, або дії захисту, або непомічена на VAR рука.

Стисло після другого тайму:

• зміна вінгерів напрошувалася, бо сенсу за такої гри від них не було жодного; вихід НЕ профільних флангових гравців крок зважений, адже ширину здатні створювати фулбеки, а для комбінування у фінальній третині потрібні люди з такими навичками
  • відчувалося дежавю з матчем проти Зорі, все під копірку до певного моменту
  • перетворення зборів на перегляд гравців здається був помилкою, за спиною 6-7 тижнів підготовки, але помітно страшенну не зіграність
  • біда з фулбеками по перерві (Костя/Караваєв), вийшли Царенко з Гармашем, як сигнал розігрувати частіше, а все одно летят рандомні ліві подачі
  • Інгулець в якийсь момент почав підніматися дещо вище, щоб стримувати Динамо, і...це стало повною несподіванкою для киян
  • усі в кому я бачив потенціал для розвитку, щоб боротися з Шахтарем (Дубінчак, Волошин та Ванат) залишили поле до 70‘ хвилини, тож усе й так і залишається на папері; їх можливості й досі не розкриті в повному обсязі; якщо в перерві знімають лідера команди за хТ/90 (Дубінчак), то проблему на фланзі не вирішили
  • функціонально багато хто не готовий до 90 хвилин навіть в такому неквапливому темпі
  • Інгулець вразив, зі свого боку вибудували усе максимально організовано, що в захисті, що в атаці; розуміли на кого варто тиснути, а на кого ні, розуміли в яких зонах можна вигравати, а куди і лізти немає сенсу
  • дуже би хотілося писати щось схоже про Динамо, але кияни не дали жодного приводу, якщо Інгулець розумів послідовність своїх дій, був готовий до різних сценаріїв, то Динамо було повною протилежністю
  • за хТ з гри схоже на чисту перемогу Інгульця нокаутом...
  • потенційно вже мінус 9 до якоїсь боротьби, тут від старту більше про Зорю тепер доведиться думати...