«Манчестер Сіті» здолав «Ньюкасл» та скоротив відставання від Зінченка в АПЛ

Світовий футбол 4 Березня, 17:45 357
«Манчестер Сіті» здолав «Ньюкасл» та скоротив відставання від Зінченка в АПЛ | 19-27
«Манчестер Сіті» впорався з «Ньюкаслом» у 26-му турі Прем’єр-ліги.

Чемпіонат Англії. Тур 26

Манчестер Сіті – Ньюкасл – 2:0

• Голи: Фоден, 15, Сілва, 67

У першому колі суперники зіграли один з найяскравіших матчів сезону, розписавши нічию 3:3. Повторити щось подібне вдруге не вдалося, насамперед завдяки куди відповідальнішій грі підопічних Гвардіоли у захисті. Манчестер Сіті дозволив гостям завдати лише 5 ударів по своїх воротах, жоден не став результативним.

Суттєво полегшив життя господарям швидкий гол – Фоден відзначився після сольного проходу. Для Філа це четвертий м’яч за три останніх зустрічі (одна з них у Кубку). У другому таймі Ньюкасл спробував перехопити ініціативу, але Бернарду Сілва через дві хвилини після свого виходу на заміну поховав інтригу.

Манчестер Сіті до двох балів скоротив відставання від Арсенала, але на Зінченка і Ко ще чекає матч проти Борнмута. Ньюкасл після 5 поєдинків без перемог (3 нічиї, 2 поразки) – п’ятий у турнірній таблиці.