Світовий футбол 8 Березня, 19:57 597
Несподівана розв'язка конфлікту Мудрика з партнером у «Челсі» – чому українець не грає, оригінальне рішення УЄФА | 19-27
Михайло Мудрик просидів у запасі два останні матчі Челсі. «Футбол 24» – про непросту ситуацію вінгера збірної України у команді Грема Поттера.

Челсі вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів, обігравши Борусію Дортмунд з рахунком 2:0 після поразки у першому матчі. Грем Поттер може видихнути – чутки про його відставку після серії невдач поки стихають. А от у Михайла Мудрика проблеми – українець у другому матчі поспіль не отримав ані хвилини. Головний тренер посадив екс-зірку Шахтаря в запас, попри витрачені на нього десятки мільйонів євро.

Сміється той, хто сміється останнім. Ще кілька тижнів тому вся Англія обговорювала відео, яке «злив» Шахтар, натякаючи на необхідність заміну Марку Кукурельї через ігнор Мудрика. Але що тепер? Кукурелья, на якого вішали ледь не всіх собак, визнаний найкращим гравцем матчу ЛЧ проти Борусії, а українець сидить у запасі. Без Михайла Челсі вже виграв два матчі поспіль та, схоже, не збирається зупинятися.