Футбол України 11 Березня, 15:16 365
«Олександрія» ледь врятувала нічию у поєдинку з аутсайдером УПЛ – Ротань все ще без перемог | 19-27
У 17-му турі Прем’єр-ліги Олександрія Руслана Ротаня розійшлася миром з Минаєм.

Чемпіонат України. Тур 17

Минай – Олександрія – 1:1

Голи: Вітенчук, 2 – Третьяков, 84

Уже на другій хвилині голкіпер Олександрії Микита Шевченко грубо помилився, буквально подарувавши м’яч Вадиму Вітенчуку. 26-річний півзахисник не втратив нагоди забити свій перший гол в УПЛ.

Попри те, що після пропущеного м’яча Олександрія володіла відчутною перевагою, гостріші моменти у першому таймі виникали саме біля її воріт. Та одного разу реабілітуватися вдалося Шевченку, а згодом гостей врятувала стійка.

Після перерви господарі сконцентрувалися вже винятково на захисті, що, утім, не допомогло втримати перемогу. На 84-й свій сьомий гол у сезоні забив найкращий бомбардир Олександрії Максим Третяков. «Містяни» зіграли унічию всі три свої матчі під керівництвом Руслана Ротаня. При цьому, по ходу усіх цих поєдинків Олександрія поступалася.

«Жовто-чорні» залишилися п’ятими у турнірній таблиці, Минай підійнявся на 14-ту позицію.