Колліна хоче ввести нове правило у футболі після 7:0 між «Ліверпулем» та МЮ

Світовий футбол 11 Березня, 15:21 461
Колліна хоче ввести нове правило у футболі після 7:0 між «Ліверпулем» та МЮ  | 19-27
Голова суддівського комітету ФІФА П'єрлуїджі Колліна вважає, що інколи у додатковому часі взагалі немає ніякої потреби.

«У грі Ліверпуль – МЮ було додано 4 хвилини, одна у першому таймі та 3 у другому. У другому таймі було забито 6 голів в одні ворота. Можливо, у майбутньому ми матимемо правило, згідно з яким, якщо різниця між двома командами надто велика, додатковий час взагалі не дається. Але це потрібно чітко прописати у правилах.

Це виглядає розумно, але лише тоді, коли це ні на що не впливає. Можна зрозуміти, коли в рядовій грі чемпіонату за рахунку 0:7 додатковий час не матиме жодних відчутних наслідків. Але в деяких змаганнях різниця м'ячів може бути вирішальною для кінцевого розподілу місць. Таким чином, навіть один забитий або не забитий гол може мати значення», – цитує Колліну Sky Sports.

В американському спорті є схоже за змістом «правило милосердя» («mercy rule»). Наприклад, в студентському бейсболі гра зупиняється, якщо одна команда здобула надто велику перевагу.