Футбол України 12 Березня, 12:27 421
Володимир Шаран: «VAR у нашому футболі потрібен тільки на матчах «Динамо» та «Шахтаря» | 19-27
Головний тренер «Минаю» Володимир Шаран розкритикував суддівство у вчорашньому матчу своєї команди проти «Олександрії» (1:1) в 17-му турі чемпіонату України.
«Емоції ще не вщухли, бо ми налаштовувалися на звичайну гру проти звичайної команди. Хоча ми завжди націлюємося на перемогу.

Чомусь „Олександрія“ особливо налаштовувалася на цей матч, проти мене. Не футболісти, а дехто з клубу. Я знаю про це.

Ми могли перемогти. Забили гол, який відпрацьовували на тренуваннях. Ми повинні були пресингувати — це дало результат. Швидкий м’яч нам поміг, могли забити наприкінці першого тайму ще. Але не реалізували моменти.

А в другому таймі я здивувався, коли побачив, що творять арбітри. Хай мене штрафують, але я скажу: були епізоди, які були на нашу користь (фоли), а свистіли в інший бік. І основне: коли нам забивали, Кожушко був в офсайді. Він сам не очікував, що арбітри не піднімуть прапорець.

Скільки конкретно моментів арбітражу мені не сподобалося? Чотири моменти у другому таймі, але це звичайні моменти — фоли фіксували не в той бік, жовті. Але це можна відкинути. Основне — це коли нам забивали гол. Хлопці відчувають, коли судді дуже помиляються. Тому ми дуже нервували. Тому і я тепер нервую. На жаль, VAR потрібен у нашому футболі тільки на матчах „Динамо“ та „Шахтаря“. А „Минаю“ для чого VAR?!», — сказав Шаран після матчу з «Олександрією».