Динамо Київ 12 Березня, 15:03 22814
«Динамо» переграло «Дніпро-1» в матчі УПЛ – Буяльський і Ко показали ставлення до Луческу, суддівський цирк  | 19-27
«Біло-сині» мінімально переграли «Дніпро-1».

Команди розпочали матч обережно. «Дніпро-1», зачасту, шукав Довбика попереду, з яким непросто гралося Дячукові. Киянам важко вдавалося чіплятися за м'яч у центрі поля. Кидалася в очі велика кількість браку з боку обох команд.

Перший небезпечний момент в матчі виникнув біля воріт «Динамо». Піхальонок, маючи чудову позицію, після пасу Довбика невдало приклався до удару - він вийшов надто слабким. Згодом Вівчаренко вдало зіграв корпусом, завадивши Підлепенцю пробити по воротах киян.

На 41-ій хвилині «Динамо» забило. Хайнер помилився при передачі, Буяльський скористався моменто і переграв захисника та голкіпера - 1:0.

На старті другого тайму удар Пеглоу вдотик низом «зажували» захисники «Динамо». Мірча Луческу замінив Беніто, який вже мав жовту картку. Натомість, в гру увійшов Царенко, який, практично одразу, обігравшись із Ванатом, потужно пробив по воротах Рибака. Згодом Ванат пробив і влучив у голкіпера.

На 72-ій хвилині Ванат пішов з поля - його замінив Рамірес.

Під завісу матчу було все менше футболу і більше боротьби та емоцій. Кривушкін пошкодував Бланко, який дуже грубо зіграв проти Буяльського, котрий був без м'яча - просто проїхався ногою по гомілкостопі. Віталій дуже моторошно кричав, але залишився в грі. Не зрозуміло, чому VAR не переглянув цей епізод, який явно тягнув на вилучення.

На останніх хвилинах основного часу кияни могли закривати питання результату в матчі, але Рибак парирував удар Буяльського із вбивчої позиції.

Все ж, Віталія вирішлили приберегти - його замінив Гармаш на 88-ій хвилині. Також, замість Кабаєва вийшов Волошин.

Кривушкін додав сім хвилин. На 96-ій хвилині Адамюк «полоскотав нерви» вболівальникам киян, пробивши головою після навісу під дальню штангу, Нещерет контролював ситуацію.

На останніх секундах Рамірес міг відзначатися, але не переграв Рибака.

В результаті, матч завершився мінімальною перемогою киян - 0:1.

Буяльський в куртці вибігає емоційно святкувати після фінального свистка. Суддя чомусь виписує Віталію червону.

Динамо набирає 33 очки, але залишаєтсья на 4 місці. СК Дніпро-1 лише вдруге в сезоні поступається, тож з 36 балами опускається на 2 рядок.

УПЛ. 17-ий тур. «Дніпро-1» - «Динамо»: 0:1

• Голи: Буяльський - 41

Попередження: Бабенко, Бланко — Беніто, Лонвейк, Караваєв

Стартові склади:

Дніпро-1: 1. Рибак Владислав, 26. Каплієнко Олександр, 3. Адамюк Володимир, 39. Сваток Олександр, 27. Хайнер, 10. Пеглоу, 18. Бабенко Руслан, 23. Мінго, 8. Піхальонок Олександр, 9. Гуцуляк Олексій, 7. Довбик Артем.

Запасні: Макс Валеф, Кінарейкін Яків, Танчик Володимир, Пасіч Євгеній, Амаш Яніс, Федорів Віталій, Гомес, Когут Ігор, Назаренко Олександр, Рубчинський Валентин, Підлепенець Євген, Танковський Вячеслав.

Динамо: 35. Нещерет Руслан, 2. Вівчаренко Костянтин, 4. Попов Денис, 5. Сидорчук Сергій, 7. Кабаєв Владислав, 11. Ванат Владислав, 20. Караваєв Олександр 22. Лонвейк Джастін Антоніус, 25. Дячук Максим, 29. Буяльський Віталій, 77 Беніто.

Запасні: Моргун Валентин, Боль Антон, Шепелєв Володимир, Парріс Кахім Ентоні, Яцик Олександр, Рамірес, Гармаш Денис, Сирота Олександр, Царенко Антон , Дубінчак Владислав, Волошин Назар, Рамадані Решат.