Зінченко отримав одну з найнижчих оцінок у складі «Арсенала»

Світовий футбол 12 Березня, 19:35 417
Зінченко отримав одну з найнижчих оцінок у складі «Арсенала» | 19-27
Український футболіст Олександр Зінченко взяв участь у переможному для Арсенала поєдинку АПЛ проти Фулгема. Українець вийшов у старті і був замінений у другому таймі.

12 березня в рамках 27 туру АПЛ відбулося лондонське дербі між Фулгемом та Арсеналом.

Все найцікавіше відбулося в першому таймі. Спочатку на 16 хвилині VAR скасував гол Робінсона. Але потім «канонірам» вдалося тричі відзначитися за правилами. Точні удари до свого активу записали Магальяйнс, Мартінеллі та Едегор. Усім трьом футболістам асистував Троссард, який відзначився трьома результативними передачами.

У другій половині зустрічі голів не було, а тому матч завершився виїзною перемогою Арсенала з рахунком 3:0.

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин та був замінений на Кірана Тірна на 72 хвилині.

Портал статистики WhoScored за цей поєдинок поставив українцю оцінку 6,9. Серед футболістів Арсенала, які вийшли у стартовому складі, гірше оцінка тільки у Вайта (6,8). Найкращим гравцем «канонірів» і загалом матчу заслужено став Троссард (9,2). Також відзначимо, що за Фулгем 76 хвилин зіграв орендований у Шахтаря Манор Соломон. Ізраїльтянин отримав оцінку 6,8.

Після цього матчу Арсенал з 66 очками є лідером АПЛ, випереджаючи другий Ман Сіті на п’ять балів.