Збірна України 26 Березня, 20:59 1643
Протрималися 36 хвилин. Збірна Англії без проблем переграла Україну в матчі відбору до ЧЄ | 19-27
Збірна Англії здобула другу перемогу в відборі до ЧЄ-2022, перегравши збірну України.

Початок матчу видався нервовим. Англія, як і личить господарю, взяла м'яч під контроль і створила перевагу в стандартних положеннях. Наша збірна часто втрачала м'яч і порушувала правила. Яремчук грав, практично, без м’яча. Щодо Мудрика, то його намагались шукати попереду, але найгострішим моментом, за перші 20 хвилин, нашої збірної був удар Маліновського під час однієї із контратак - Руслан в карному майданчику влучив у Мудрика, хоча мав, як мінімум, два варіанти для продовження.

На 26-ту хвилину відсоток володіння мячем був 62 проти 38 на користь збірної України.

Англійці ж раз по раз загрожували воротам збірної України - рятувало блокування ударів нашими захисниками.

Протриматися нашим хлопцям вдалося 37-хвилин. Після навісу Сака Кейн в дотик переправив м'яч у ворота Трубіна - Караваєву завадити форварду суперників не вдалося. 1:0

В свою чергу, Матвієнко не зумів зупинити Букайо Сака - той втік від Миколи і прекраним ударом пробив у дальню дев'ятку воріт Трубіна. Гол плюс пас за три хвилини. 2:0

Створивши для себе комфортний рахунок, збірна Англії спокійно догравала тайм, а збірна України зуміла відзначитися ще одним ударом по воротах. Цього разу пробивав Мудрик здалеку і не точно.

В підсумку першого тайму для нашої збірної - два удари повз ворота і два пропущені голи.

В другому таймі активно розпочали англійці, притиснувши нашу збірну до воріт. Вийти з-під тиску вдалося хвилину через вдалося хвилин через сім, розвинувши першу позиційну атаку за матч. Правда, вона закінчилася порушенням від Степаненка після втрати м'яча.

На 61-ій хвилині Руслан Ротань провів потрійну заміну - Караваєва на Буяльського, Циганкова на Мудрика і Соболь замінив Миколенка. Збірна Англії продовжувала грати в тому ж складі навіть зважаючи на те, що деякі гравці проводили, фактично, другий повноцінний матч поспіль.

На 74-ій хвилині Довбик замінив Яремчука. Свого форварда Саутгейт замінив на 81-ій - дебютував молодий «Брентворда» Тоуні. Згодом Беллінгем та Гріліш замість Галлахера та Меддісона. Через кілька хвилин заміни могли спрацювати - одразу два граці суперника могли відзначатися. По ударах у ствір воріт, до речі, статистика 6:0 на користь англійців.

На 90-ій хвилині Коноплянка замінив Степаненка.

В додані три хвилини Магуайр, після навісу з кутового, головою пробив вище воріт - небезпечно. Згодом, після втрати нашої збірної прийшла атака на ворота Трубіна - Анатолій перевів на кутовий.

В результаті, збірна Англії переграла, без особливих проблем, переграла збірну України - 2:0.

Відбір до ЧЄ. 2-ий тур. Англія - Україна: 2:0

Голи: Кейн, 37’, Сака, 40’

Стартовий склад збірної Англії: 1. Джордан Пікфорд, 2. Кайл Вокер, 3. Бен Чілвелл, 4. Деклан Райс, 5. Джон Стоунз, 6. Гаррі Магвайр, 7. Букайо Сака, 8. Джордан Гендерсон, 9. Гаррі Кейн (к), 10. Джуд Беллінгем, 11. Джеймс Меддісон

Запасні: 13. Аарон Рамздейл, 22. Фрейзер Форстер, 12. Кіран Тріпп'єр, 14. Марк Гехі, 15. Ерік Даєр, 16. Джек Гріліш, 17. Келвін Філліпс, 18. Коннор Галлахер, 19. Айван Тоуні

Стартовий склад збірної України: 12. Анатолій Трубін, 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 3. Олександр Сваток, 21. Олександр Караваєв, 6. Тарас Степаненко, 17. Олександр Зінченко (к), 20. Георгій Судаков, 7. Михайло Мудрик, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук.

Запасні: 1. Андрій Лунін, 2. Едуард Соболь, 4. Едуард Сарапій, 5. Сергій Сидорчук, 10. Євген Коноплянка, 11. Артем Довбик, 13. Денис Мірошніченко, 14. Віталій Буяльський, 15. Віктор Циганков, 18. Артем Бондаренко, 19. Олександр Піхальонок, 23. Микита Шевченко.