Світовий футбол 8 Квітня, 18:22 391
Неймовірна серія перервана: Тоуні не реалізував перший із 23 пенальті за «Брентфорд» | 19-27
​У рамках 30-го туру англійської Прем'єр-ліги Ньюкасл Юнайтед вирушив у гості до лондонського Брентфорда.

На 30-й хвилині зустрічі головний арбітр Кріс Кавана призначив у ворота «сорок» пенальті, який не зміг реалізувати ключовий форвард «бджіл» Айвен Тоуні.

Цікаво, що це перший випадок, коли 27-річному англійцю не вдалося реалізувати пенальті в період своїх виступів за Брентфорд – до цього Тоуні безпомилково виконав усі свої 22 одинадцятиметрові удари, а сама ця серія тривала з жовтня 2018 року.

Воротар Ньюкасла Нік Поуп, у свою чергу, став першим, кому вдалося переграти Айвена Тоуні під час удару з «позначки» в АПЛ.

Цікаво, що у компенсований до першого тайму час у Тоуні з'явилася можливість взяти «реванш» у Поупа, і вже пенальті форвард Брентфорда реалізував.