Світовий футбол 15 Квітня, 20:12 479
«Борнмут» переміг «Тоттенхем» у битві з п'ятьма голами – Забарний залишився у запасі | 19-27
В рамках суботньої програми 31-го туру АПЛ було проведено кілька матчів, найважливіший із яких завершився тріумфом команди Забарного.

Чемпіонат Англії 2022/23, 31-й тур

• Тоттенхем – Борнмут – 2:3

Голи: Сон, 14, Данджума, 88 – Вінья, 38, Соланке, 51, Уаттара, 90+5

Тренер Борнмута після невдалих шести хвилин Забарного з Брайтоном обіцяв, що українця підтримають. Мовляв, він матиме шанси зіграти в основі. Підтримка вийшла такою собі – Ілля вже у другому матчі поспіль просидів у запасі, так і не з'явившись на полі. Цього разу екс-динамівець спостерігав за битвою «вишеньок» з Тоттенхемом у Лондоні.

«Шпори» покарали за відсутність Забарного вже на 14-й хвилині. Перішіч увірвався на лівий край штрафного й покотив у спину захисникам, а Сон пробив у дальній кут – 0:1! Втім, на 38-й хвилині гості зрівняли рахунок зусиллями Віньї, якому вдалося відзначитись з передачі Соланке.

Старт другого тайму шокував Лондон, адже Соланке вивів гостей уперед. 1:2! Тоттенхем у своїх спробах відігратись не був переконливим – організація гри шкутильгала, а моменти мали випадковий характер. Тим не менш, наприкінці основного часу господарі забили два голи.

Один не зарахували через офсайд (не пощастило Рішарлісону), а от свіжий Данджума на 88-й хвилині відновив статус-кво завдяки вдалому відскоку під удар. Здавалося, що Тоттенхем зараз і дотисне аутсайдера, однак замість цього «шпори» пропустили контратаку на 90+5-й хвилині.

Уаттара отримав передачу на хід від Соланке, увірвався в штрафний, хитнув захисника й пробив у дальній кут – 3:2! Борнмут забив переможний гол і відірвався від зони вильоту на 6 очок, а Тоттенхем не зміг повернутись у зону ЛЧ.