Найгірший гравець. Названо оцінку Зінченка за матч «Арсеналу» з «Саутгемптоном»

Світовий футбол 22 Квітня, 10:17 538
Найгірший гравець. Названо оцінку Зінченка за матч «Арсеналу» з «Саутгемптоном» | 19-27
У п'ятницю, 21 квітня, відбувся матч 32-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Арсенал» та «Саутгемптон». Гра завершилась із рахунком 3:3.

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі «канонірів», провів на полі 72 хвилини, після чого був замінений на Едді Нкетіа. На 45+4 українець отримав жовту картку.

Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored поставив Олександру оцінку 5.7 балів. За гру Зінченко 91 раз доторкнувся до м'яча, віддав 61 точний пас (83,6%), виграв 2 єдиноборства, 1 раз сфолив, 1 раз заробив на собі фол, 1 раз пробив повз воріт, двічі виніс м'яч і 1 раз обіграв суперника.

Оцінка Олександра – найнижча серед усіх польових гравців. Гірша тільки у голкіпера лондонців Ерона Рамздейла (5.1). Найкращим гравцем зустрічі був визнаний Букайо Сака, який відзначився асистом і забив гол на 90-й хвилині, який приніс «Арсеналу» нічию.

Оцінки WhoScored за матч Арсенал – Саутгемптон – 3:3