Шедевральний гол Андрієвського з штрафного рятує «Динамо» від поразки «Шахтарю»

Динамо Київ 22 Квітня, 18:54 9391
Шедевральний гол Андрієвського з штрафного рятує «Динамо» від поразки «Шахтарю» | 19-27
Київське «Динамо» приймало «Шахтар» в матчі 22-го туру УПЛ.

Кияни почали активно і заробили кілька кутових, якісно пресингували, але відзначитися вдалося «Шахтарю». На 12-ій хвилині Степаненко метрів із 35-ти пробив по воротах Нещерета. Русланові не вдалося парирувати удар - Траторе загородив собою траекторію польоту. Дещо нелогічний, але - гол. 0:1

Після забитого «Шахтар» особливо не змінив темп - гості і від початку не поспішали. Джурасек і Ракицький заробили по жовтій, в обох команд було багато браку і неточності.

Найгостріший момент киян був на 44-ій хвилині. Беніто пробивав і влучив у руку Ракицькому - був очевидний рух на зустріч, але ВАР не побачив пенальті. Волошин на добиванні пробив у руки Трубіну.

В перерві Йовічевіч замінив Ракицького на Михайліченка, Джурасека - на Назарину. Певно, щоб освіжити гру і відвести м'яч від своїх воріт. З рештою, гра була схожа на перший тайм, тільки додалося штовханини.

Мірча Луческу на 74-ій хвилині зробив потрійну заміну - Рамірес замість Волошина, Ваната на Гармаша, а Буяльського замінив Царенко. Саме Антон заробив штрафний, який реалізував Андрієвський на 82-ій хвилині. Олександр потужним ударом з рикошетом від поперечки не залишив шансів Трубіну - 1:1.

Йовічевіч теж намагався освіжити гру, випустивши Шведа та Сікана. Проте, гострих моментів у викоанні «гірників» ми не побачили, а кияни вистояли - 1:1.

«Динамо» - «Шахтар»: 1:1

• Голи: Андрієвський - 82, — Степаненко - 12.

Стартовий склад «Динамо»: Нещерет, Тимчик, Дячук, Сирота, Вівчаренко, Сидорчук (к), Андрієвський, Буяльський, Беніто, Волошин, Ванат.

Запасні: Моргун, Боль, Кабаєв, Шепелєв, Перріс, Рамірес, Гармаш, Малиш, Діалло, Царенко, Дубінчак, Рамадані.

Стартовий склад «Шахтаря»: Трубін, Л. Траторе, Бондар, Степененко (к), Судаков, Гочолеішвілі, Джурасек, Бондаренко, Матвієнко, Конопля, Ракицький.

Запасні: Шевченко, Пятов, Тотовицький, Швед, Сікан, Михайліченко, Келсі, Топалов, Очеретько, Назарина, Борячук, Корнієнко.