Світовий футбол 29 Квітня, 21:30 441
«Рома» і «Мілан» розписали нічию у божевільній кінцівці – битва за ЛЧ доходить то точки кипіння | 19-27
«Рома» і «Мілан» проводили одну з двох римсько-міланських битв 32 туру Серії А.

Серія А, 32 тур

Рома – Мілан – 1:1

Голи: Абрахам, 90+3 – Салемакерс, 90+7

Команди мали однакову кількість очок (56), ділячи 4-5 сходинки. Обидві також мають запасний вихід до ЛЧ через єврокубки – Мілан гратиме проти Інтера у півфіналі тої-таки ЛЧ, а Рома з Байєром в ЛЄ.

Перший тайм виявився дуже нудним і завершився без жодного удару в плошину воріт. Моурінью ледь зібрав потрібну трійку центрбеків, але на 15-й хвилині довелося міняти Кумбуллу через травму. Втім, саме Рома мала більше нагод для взяття воріт. Особливо старався капітан Лоренцо Пеллегріні, який завдав 3 удари – неточні або в блок захисників.

Друга половина почалася дещо жвавіше. Меньян перехопив гострий простріл Абрахама, а Салемакерс з близької відстані пробив над воротами. Гравці вирішили хоч якимось чином потрапити в протокол і почали хапати жовті картки. Ібаньєс взагалі міг достроков піти з поля, але арбтр пробачив йому брутальний підкат.

Даніеле Орсато додав аж 6 хвилин, упродовж яких сталося справжнє божевілля. На 90+3-й Челік пронісся через півполя і знайшов Абрахама, який забивав Мілану (2:2) у першому колі. «Россонері» за крихту часу примудрилися відігратися – Салемакерс замкнув розкішну подачу Леау. Це були перші удари в площину для обох команд!

Нічия залишила Мілан четвертим лише завдяки більшій кількості забитих голів. Завтра 57 очок може набрати Інтер, якщо здолає Лаціо.