Динамо Київ 18 Жовтня, 22:12 2186
В’ячеслав Грозний: «Після матчу я сказав хлопцям: «Ось чому ви граєте в «Говерлі», а вони «Динамо». ВІДЕО   | 19-27
Головний тренер ужгородської «Говерли» В’ячеслав Грозний прокоментував програш від київського «Динамо» (4-0) в ефірі каналу Футбол 2.

- Що пішло не так, чому з таким рахунком програли?

- По-перше – різний клас команд, треба бути об'єктивним. Після матчу сказав: «Ось чому ті гравці грають в київському «Динамо», а ви граєте в «Говерлі». В чому велика різниця, що суперник з напівмомента може вижати, суперник не вибиває м’яч на ногу, він дає передостанній пас, а ми в простих ситуаціях дробимо багато браку.

Перед цим матчем виникло багато кадрових проблем. Їх ще більше виникло, ніж я раніше казав, тому що сьогодні, в день матчу за півгодини до установки у Фещука піднялася температура 38,6, його навіть у роздягальні не було. До того ж, тільки приїхав Акакпо з Африки. Він також не міг грати, я його випустив вже у другому таймі, тому що на превеликий жаль дитячі помилки допускали захисники. Після травм не всі відновились, хто мені потрібен був.

Коли говориш, що динамівці дуже добре грають і активно починають кожен тайм і останні 10-12 хвилин так само, але одна справа говорити, друга виконувати. Якщо ви подивитесь, ми фактично пропустили всі 4-и м’ячі в цей проміжок часу. Якщо так грати – не можливо нічого зробити. На жаль, я був незадоволений діями оборони фактично у всіх матчах, навіть в тих, де ми не пропускали. Проблема, в першу чергу, є в організації оборони.

Але це не трагедія. Це футбол. Якби ми не допустили тих помилок, які є, то склали б більш гідну конкуренцію і за рахунком, і за всім, але не по грі, тому що «Динамо» значно швидше. В нас не має можливості мати такий підбір гравців, як має «Динамо» але це ні про що не говорить. Треба те, що гравці роблять на тренуваннях робити і під час матчу. Я і в першому таймі біля бровки кричав, щоб швидше перебудовувались, але одна справа на макеті, на тренуваннях, друга справа в грі.

Я думаю, ряд гравців ще психологічно, граючи з топ-клубами себе проявити так, як на тренуваннях. На це потрібен час і терпіння.

- Бракувало тих гравців, які не могли взяти участь у сьогоднішньому матчі?

- Хтось штучно роздуває цю ситуацію. Коли ми брали динамівців в оренду, вони поставили таку умову, якби ми не приймали цю умову – цих гравців би тут не було. І я і керівництво «Говерли» знали, що вони не можуть грати, тому це не було несподіванкою. Якщо буде прописано в регламенті, що кожен гравець може виступати проти будь-якої команди, то це буде інша ситуація. Гравці «Шахтаря» також не зможуть грати проти донеччан. Або треба платити таку велику суму, щоб він вийшов на поле, в нас такої можливості немає. Кожен клуб, віддаючи гравця в оренду, має право ставити ті чи інші умови, а той клуб, який бере гравця – чи погоджується, чи ні.

Футболісти «Динамо» не зможуть грати тільки в двох матчах цього чемпіонату, а в інших іграх, вони можуть грати і принесуть надалі користь. Це ж не заважає іншим гравцям, отримавши шанс, грати на певному рівні. Виявляється без ряду гравців досить важко нам грати.

Справа не в рахунку, просто не можна допускати дитячі помилки, а ми їх допускаємо від матчу до матчу. Це футбол, катастрофи немає. Просто, треба працювати, треба шукати гравців, які більш надійно будуть грати в обороні. Ще когось зимою будемо брати. Те, як сьогодні грає захист… Ні і треба вижимати с того, що створюєш, повинні передумови для взяття воріт бути.