Динамо Київ 13 Травня, 15:54 5231
«Чорноморець» шокує «Динамо» в історичний для киян день: «біло-сині» не змогли зрівняти рахунок вдруге | 19-27
Київське «Динамо» зазнало болючої поразки від «Чорноморця» в матчі 26-го туру УПЛ.

«Чорноморець» шокував «Динамо» на початку матчу. Вже на четвертій хвилині Єрмаков після кутового головою відправив м'яч у сітку воріт киян. 0:1

Далі, на 11-ій хвилині Демченко теж ударом головою подвоїв рахунок після подачі Зігі з правого флангу - 0:2.

Після двох забитих гості продовжували атакувати, не збавляли темп. «Біло-сині» же змогли відповісти гострим моментом на 29-ій хвилині, коли Паст встигнув витягнути м'яч з лінії воріт після удару Вівчаренка.

Згодом два супер-моменти мали Ванат та Буяльський. Спочатку Віталій після пасу форварда «Динамо» не влучив по воротах перекиданням. Двома хвилинами по тому вже Ванат пробив повз дальню стійку, після того як самостійно протягнув м'яч до правого флангу штрафного.

Початок другого тайму став зеркальним відображенням першого. На 53-ій хвилині Ванат, зігравши у стінку з Беніто, переграв кіпера. 1:2

Далі Буяльський зіграв у стінку з Ванатом і зрівняв рахунок у матчі. 2:2

В одній із подальших атак «Динамо» арбітр мав би призначати пенальті за гру рукою в штрафному майданчику «Чорноморця», але впустив цей момент.

Відійшовши від стартового нокаута «Чорноморець» провів кілька атак і забив! Невдале вибивання Нещерета призвело до швидкої контратаки і Демченко зробив дубль. 2:3

Шанс зрівняти рахунок мав Ванат на 74-ій хвилині, але пробив із рикошетом від Салюка повз ближню стійку. На останніх хвилинах основного часу Царенко класно пробивав на вході до лівого флангу штрафного, але удар прийшовся трохи вище воріт.

В результаті, «біло-сині» програли одеситам у день народження клубу та день смерті Валерія Лобановського.

«Динамо» - «Чорноморець»: 2:3

• Голи: Ванат 53’, Буяльський 55’ — Єрмаков 4’, Демченко 11’, 70’

Динамо: Нещерет – Караваєв, Дячук, Сирота, Вівчаренко – Сидорчук, Андрієвський – Беніто, Буяльський, Волошин – Ванат.

Чорноморець: Паст – Путря, Салюк, Гучек, Єрмаков – Політило, Демченко, Кузик – Бадібанга, Алефіренко – Хадіда.