Динамо Київ 13 Травня, 16:49 901
Історичний антирекорд Шовковського у відеоогляді поєдинку «Динамо» – «Чорноморець»  | 19-27
У день 96-ї річниці заснування Динамо кияни зустрічалися із одеським Чорноморцем у Києві. Підопічні Григорчука шокували команду Шовковського.

Чорноморець шокував Динамо вже на 3 хвилині – Єрмаков замкнув навіс Кузика з кутового. На 11 хвилині рахунок вже був 0:2 – Бадібанга після комбінації навісив у центр штрафного, а Демченко без спротиву відправив головою м'яч у нижній кут.

Буяльський перед перервою не реалізував шикарний момент, а вже у другому таймі Ванат відіграв відставання, обігравшись з Беніто в стінку. А вже через хвилину Владислав віддав Буяльському, який завершив комбінацію прицільним ударом у ближній верхній кут.

Втім, Демченко на 70 хвилині прикрив м'яч корпусом та приніс киянам перемогу. Додамо, що тренер Динамо (Олександр Шовковський) зазнав першої поразки в домашньому поєдинку – до цього всі наставники «біло-синіх» не поступались у стартовій грі вдома.