«Зоря» наздогнала «Дніпро-1», «Ворскла» все ще мріє про Лігу Конференцій

Футбол України 14 Травня, 15:15 474
«Зоря» наздогнала «Дніпро-1», «Ворскла» все ще мріє про Лігу Конференцій | 19-27
В рамках 26-го туру УПЛ відбулись два матчі.

В Ужгороді Металіст приймав Зорю і програв вже практично на першій хвилині, коли Мизюк зрізав у власні ворота. Після автоголу харків’яни швиденько пропустили ще три гол, після чого обидві команди просто догравали.

Львів тим часом намагався вистояти у грі з Ворсклою. Це вдавалось робити протягом 55 хвилин, поки не був призначений пенальті, успішно реалізований Сефері. А вже перед завершенням Скляр закріпив перевагу полтавців.

Тож Зоря зрівнялась з Дніпром-1 за набраними очками, але команда Кучера зіграє у понеділок. Ворскла піднялась на шосту сходинку, відставання від Олександрії становить шість очок. Львів та Металіст замикають турнірну таблицю.