Світовий футбол 15 Травня, 08:56 888
Екс-легіонери «Динамо» розіграли «золото», Чигринський вилетів з еліти – останній тур чемпіонату Греції | 19-27
Інтрига за медалі в чемпіонаті Греції трималась до останнього туру.

Чемпіонат Греції, Група вибування

• Іонікос – Ламія – 2:2

Чемпіонська група

• АЕК – Волос – 4:0
  • ПАОК – Олімпіакос – 0:1
  • Панатінаїкос – Аріс – 1:1

Іонікос Дмитра Чигринського йшов у зоні вильоту, однак міг все виправити домашньою перемогою над прямим конкурентом – Ламією. Перший тайм склався для господарів прекрасно і приніс перевагу у 2 голи. Втім, по перерві Чигринський і компанія дозволили супернику зрівняти рахунок. Іонікос та Левадіакос сформували пару невдах, які покидають еліту Греції. Агент Олександр Панков вже заявив, що 36-річний Чигринський не буде продовжувати контракт.

Чемпіонська інтрига жила недовго. АЕК з екс-динамівцем Домагоєм Відою розбив Волос і оформив свій 13 титул чемпіона Греції. Панатінаїкос Беньяміна Вербича та Бернарда поділив очки з Арісом, але друге місце від «зелених» нікуди не ділось. Третє розіграли ПАОК та Олімпіакос – «орли» Томаша Кендзьори і Тайсона виявилися слабшими.

24 травня відбудеться фінал Кубка Греції, де обидва учасники можуть похизуватися екс-представниками УПЛ – АЕК (Віда) проти ПАОКа (Кендзьора, Тайсон).