Футбол України 25 Травня, 19:34 377
«Кривбас» впевнено переміг «Металіст» – дощ ледь не зірвав матч, клуб Ярославського майже вилетів з УПЛ | 19-27
Харківський Металіст в рамках 28-го туру УПЛ зазнав безапеляційної поразки від Кривбаса (0:2), втративши останні реальні шанси на виживання в еліті.

Матч між Кривбасом і Металістом сьогодні міг і не відбутись. Перед стартом зустрічі у Кривому Розі почався шалений дощ, який капітально залив поле – гру довелося переносити на невизначений час. Протягом двох годин працівники стадіону «Гірник» боролися з водою. На допомогу прийшла навіть пожежна машина.

Зрештою, наслідки зливи вдалося побороти. Суто візуально газон виглядав непогано – матч рухався швидко, а поле не перетворилось в город.

Як і очікувалось, Кривбас домінував в обох таймах. Особливо потужною була перевага в першому таймі. Дві гольових нагоди змарнував Соса, Капіч щільно стріляв з дистанції, а Коралл виносив м'яч з лінії воріт після удару Дебелка. Проштовхнути сферу повз голкіпера зміг Луньов, однак у ворота Максим не влучив.

Металіст зміг огризнутись лишень пострілом Рязанцева з лінії півкола у ближній кут, але Кліщук виручив криворіжців. Зрештою, на 42-й хвилині господарі конвертували своє домінування у гол Соси. Даніел обігрався з Хомченовським перед штрафним і побіг відкриватись на дальню стійку – там він і замкнув простріл Дібанго. 1:0.

В другому таймі гра довгий час залишалась спокійною, хоча кілька моментів підопічні Юрія Вернидуба створили. На 63-й хвилині їхній хороший футбол вилився у гол Капіча – Ріфет змістився з правого флангу до лінії карного майданчика, після чого пробив у правий нижній кут. 2:0!

Господарі могли й розгром влаштувати. Харків'янам знову довелося виносити м'яч зі стрічки, а Шевченко знову виконував сейви. Металіст знову огризнувся одним ударом – тепер Наумець стріляв з правого краю штрафного. Без проблем для Кліщука.

Зрештою, фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу Кривбаса. Підопічні Юрія Вернидуба набрали 38 очок, тримаючись на сьомій сходинці – до зони єврокубків не вистачає п'яти залікових балів. Металіст же залишився у зоні вильоту, в шести очках від Руха, Вереса та Інгульця. За два тури до кінця.

У харків'ян залишились суто теоретичні шанси залишитись в еліті. Вони мають перевагу над Вересом за особистими матчами. З Рухом теж тотальна рівність за додатковими показниками, але у львів'ян колосальна перевага в різниці голів.