У Стамбулі масово арештовують уболівальників

Світовий футбол 27 Вересня, 20:38 552
Причина масштабних затримань – заворушення під час дербі між "Бешикташем" та "Галатасараєм".

Тим часом місцева газета зазначає, що справжня причина арештів – не бійка під час матчу, а незаконне поширення безкоштовних квитків у фан-сектори на матчі трьох стамбульських клубів – "Бешикташа", "Галатасараю" та "Фенербахче".

У сьогоднішній операції було задіяно півтисячі правоохоронців, які затримали близько 80-ти порушників порядку.

Стамбульське дербі відбулося минулої неділі. "Бешикташ" зазнав поразки вдома - 1:2. Заворушення почалися на 92-й хвилині після вилучення півзахисника "Галатасараю" Феліпе Мело. Фанати "Бешикташу" вибігли на поле і побилися з поліцією та стюардами. Арбітр був змушений зупинити матч за дві хвилини до фінального свистка.

Через заворушення "Бешикташ" гратиме 4 матчі при порожніх трибунах та заплатить значний штраф. Окрім того, їхнього тренера Славена Біліча дискваліфіковано на 3 матчі за образу офіційних осіб.