«Динамо» та «Металіст-1925» розходяться миром в матчі із двома вилученнями

Динамо Київ 4 Червня, 16:57 910
«Динамо» та «Металіст-1925» розходяться миром в матчі із двома вилученнями | 19-27
Київське «Динамо» в завершальному матчі сезону 2022/23 зіграло внічию із «Металістом-1925».

Кияни повели в рахунку голом із пенальті, котрий реалізував Рамірес на 20-ій хвилині. Згодом Дячук отримав пряму червону картку за фол у боротьбі поблизу свого карного майданчника - йшла 32-го хвилина. Цим зміг скористатися суперник і на 38-ій хвилині Габелок зрівняв рахунок. 1:1

Другий тайм пройшов без забитих м'ячів. Варто відзначити заміну Бузана на Бойка в кінцівці матчу. Схоже, Бойку, таким чином, дали можливість зіграти за «Динамо» останній матч і попрощатися з командою.

Також, в кінцівці матчу був вилучений Габелок, отримавши другу жовту.

«Металіст-1925» - «Динамо»: 1:1

Голи: Габелок - 38, — Рамірес, 20 (пен.).

Вилучення: Габелок, 89 — Дячук, 32

Склади команд:

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак, Андрієвський, Шепелєв, Перріс, Буяльський, Кабаєв, Рамірес.

Запасні: Бойко, Нещерет, Боль, Шапаренко, Яцик, Караваєв, Гармаш, Малиш, Царенко, Лєднєв, Беніто, Волошин.

«Металіст 1925»: Мозіль, Жичиков, Безуглий, Курило, Коваленко, Габі, Русин, Кравченко, Вачіберадзе, Дмитренко, Островський.

Запасні: Сидоренко, Потімков І., Рудавський, Потапенко, Потімков Ю., Касаєс, Мартинюк, Ременюк, Абдуллаєв, Ткачук, Ігор, Нижник.