Анатолій КОНЬКОВ: «Ми засуджуємо таку поведінку на українських трибунах»

Динамо Київ 27 Вересня, 22:40 948
Анатолій КОНЬКОВ: «Ми засуджуємо таку поведінку на українських трибунах»
Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков прокоментував інформацію стосовно санкцій ФІФА по відношенню до Федерації футболу України.

− Ми занепокоєні таким рішенням. ФФУ робить все для того, щоб національний футбол розвивався з кожним днем і виходив на новий рівень. В той же час, ми знаємо, що є сила, направлена на дискредитацію українського футболу та всієї нації. Як Президент ФФУ, завіряю кожного вболівальника, який приходить підтримати національну збірну серцем, а не расистськими вигуками, що ми зробимо все для того, щоб і надалі нарощувати імідж національного футболу у світі. 


Серед прихильників збірної не місце расизму, фашизму і будь-яким радикальним проявам. Ми засуджуємо таку поведінку на українських трибунах. Адже те, що хтось називає патріотизмом, шкодить країні, за яку ми всі переживаємо. Стадіон − є футбольною ареною, а не політичною. 


Ми повинні із мудрістю прийняти та виконати рішення ФІФА. Звичайно, гра без підтримки українських вболівальників, які завжди палко переживають за збірну − дуже відчутна втрата для команди.  Але я закликаю всіх, хто не байдужий до національної збірної, підтримати її біля телеекранів. Впевнений, що від вашої підтримки багато що залежить. І впевнений, що Михайло Фоменко знайде потрібні слова і збірна пройде цей іспит з гордістю. Іспит, після якого всі ми станемо ще сильніші. Майже завжди до великих звитяг важкий шлях. Ми маємо сили для того, щоб вийти із цієї ситуації із високо піднятою головою.