Цього разу всі команди відіграли свої матчі в рамках календаря («Шахтар» зробив це дещо раніше через товариський матч за кордоном) і деякі з них приємно здивували результатом і якістю гри.
«Рух» спопелив невдаху єврокубків «Ворсклу», «Динамо» перестріляло «Оболонь» у київському дербі, «Верес» вигриз бойову нічию в «Шахтаря», «Минай» розгромно поступився дебютанту «ЛНЗ», «Олександрія» прагматично витягла мінімальну перемогу над «Металістом 1925», «Дніпро-1» показало клас проти «Полісся», «Кривбас» опустив «Зорю» на дно, а заміни Вишняка допомогли «Колосу» переграти «Чорноморець».
І наступні футболісти стали нашою збірною туру:
Воротар: Євген Паст (Верес)
Кіпер «вовків» добре відпрацював у грі проти «Шахтаря», навіть враховуючи хитрий гол Матвієнка. Він раз по раз рятував команду від неймовірної кількості навісів і ударів, що дозволило відігратися в другому таймі та відібрати очки в чинного чемпіона.
Лівий захисник: Віталій Роман (Рух)
Лівий бек львів’ян виділявся чудовою роботою в захисті, а також ідеальним асистом. Він певним чином доклався до відігравання пропущеного голу він «Ворскли», а також вдало працював у виділеній йому зоні.
Центральний захисник: Едуард Сарапій (Дніпро-1)
Едуарду не вистачало швидкості, щоб вгнатись за Макуаною, але він впевнено діяв у єдиноборствах, традиційно ходив на стандарти, а також двічі виносив м’яча з майже порожніх воріт. Загалом ідеальна робота центрбека в матчі з «Поліссям».
Центральний захисник: Микита Бурда (Колос)
Новачок Колоса доволі добре відіграв матч проти одеситів — непогана робота в захисті у парі з Бондаренком, а також чудовий момент із незарахованим голом з кутового, коли Микита проштовхнув м’яча поміж ніг Білику.
Правий захисник: Петро Стасюк (ЛНЗ)
Фулбек грав з відчутним азартом проти своєї колишньої команди. Цей азарт конвертувався у гольовий пас на Бойка, який почав майбутній розгром клубу із Закарпаття.
Центральний півзахисник: Руслан Бабенко (Дніпро-1)
У матчі проти «Полісся» центрхав робив дуже багато руйнівної роботи, що, звісно, не завжди впадає в очі, але завжди має велике значення для команди. А ще Руслан саме той, хто не побоявся взяти ініціативу на себе - це конвертувалося у переможний гол у доданий арбітром час, коли у, здавалося б, безпечній атаці для суперника хавбек шалено сильно, а головне - точно стрельнув здалеку.
Центральний півзахисник: Едсон (Рух)
Його робота не була цілковито ідеальною, проте він робив усе, що вимагається від центрхава — створював загрози попереду та підчищав позаду.
Лівий вінгер: Валентин Рубчинський (Дніпро-1)
Гравець молодіжної збірної України постійно загострював гру, заробляв стандарти, давав швидкість й інтенсивність. Із результативних дій варто відзначити скидку на Піхальонка в першому голі у ворота «Полісся».
Атакувальний півзахисник: Віталій Буяльський (Динамо)
Віталій дуже активно працював у атакувальній зв’язці, створюючи моменти для Ярмоленка та Ваната, а також заробив пенальті для новачка «біло-синіх». Одноклубники віддячили йому за це пасом, після якого Віталій прошив кіпера «Оболоні» Федорівського. Київське дербі було цілковито його шоу.
Правий вінгер: Андрій Ярмоленко (Динамо)
Зірковий новачок (як би це парадоксально не звучало) киян працював на результат, і в нього це вдалося — він забив 100-й і 101-й голи в УПЛ. Причому обидва голи було забито з пенальті. Ще й допомагати одноклубникам Андрій не забував.
Форвард: Юрій Климчук (Рух)
Два голи у ворота Ворскли, один із них з пенальті, який він заробив сам собі. Також Климчук заробив на собі жовту, ще й встигав іноді опускатися нижче та відпрацьовувати в захисті. Працьовитість і результат = залізне місце у збірній туру.
Головний тренер: Віталій Пономарьов (Рух)
Менеджер львів’ян знову здобуває заслужене місце в збірній туру. Гравець, що вийшов на заміну, забиває у другій грі поспіль. Проте титул за підсумками ігрового тижня Пономарьов отримує радше за розбудову тренерської команди, яка не зупиняється ні перед чим.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!