Динамо Київ 20 Серпня, 19:01 1388
«Динамо» програло «Чорноморцю» у шаленому матчі – голи Ярмоленка та Сидорчука не врятували киян від першої поразки в сезоні | 19-27
Не найкращий настрій буде перед матчем з «Бешикташем».

Українська Прем'єр-ліга, 4 тур.

Чорноморець – Динамо – 3:2

• Голи: Авагімян, 22, Штогрин, 53, Ієде, 90+1 – Ярмоленко, 48, Сидорчук, 61
  • Вилучення: Сирота, 83

Чорноморець досить вдало стартував у сезоні і підійшов до зустрічі з двома перемогами та однією поразкою. Натомість кияни, які виступають ще й у Лізі конференцій, здолали Аріс в третьому кваліфікаційному раунді з рахунком 2:1 в основний час та 6:5 у серії пенальті. В чемпіонаті України Динамо мало дві перемоги.

На старті поєдинку підопічні Мірчі Луческу за традицією пропустили першими – Авагімян зіграв у відборі та пробив з 15-метрів, влучивши у ліву стійку. Після цього кияни зібралися та заволоділи відчутною перевагою. Динамівці один за одним створювали небезпеку, однак конвертувати моменти в гол ніяк не вдавалося.

По перерві стало гаряче. «Біло-сині» швидко відквитали один м'яч: Шапаренко з карного майданчика асистував Ярмоленку, а той влучно пробив у ближній кут.

Згодом Штогрин відновив перевагу господарів поля. Команду гостей такий результат не влаштовував, тож на 61-й хвилині капітан Динамо зрівняв рахунок.

Під завісу поєдинку Сироту вилучили з поля – захисник киян отримав другого «гірчичника». У меншості «біло-сині» таки пропустили ще один м'яч – у Чорноморці відзначився Ієде. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь одеситів.

У підсумку Динамо посіло 4-те місце з 7-ма очками в активі, а Чорноморець розташувався на щабель нижче з такою ж кількістю балів.