Роналду врятував перемогу для «Аль-Насра» – португалець ще й віддав асист

Світовий футбол 29 Вересня, 21:06 256
Роналду врятував перемогу для «Аль-Насра» – португалець ще й віддав асист   | 19-27
Аль-Наср обіграв Аль-Таі у поєдинку 8-го туру, а Кріштіану Роналду став одним з головних героїв.

Чемпіонат Саудівської Аравії 2023/24, 8-й тур

Аль-Таі – Аль-Наср – 1:2

Голи: Місіджан, 79 – Таліска, 32, Роналду, 87, (пен.)

Аль-Наср здобув уже дев'яту поспіль перемогу в поточному сезоні, здолавши Аль-Таі. Рахунок відкрив Таліска на 32 хвилині – бразилець реалізував вихід віч-на-віч після класної передачі Роналду в дотик. Таліска ще й міг оформити дубль з шикарного асисту Кріштіану через себе, але арбітр зафіксував офсайд.

Подвоїти перевагу ніяк не вдавалось, а на 79 хвилині Аль-Таі зумів зрівняти рахунок. Проте, перемогу все ж здобув Аль-Наср, а вирішальний м'яч забив Роналду, реалізувавши пенальті на 87-й хвилині.

Таким чином, Аль-Наср набрав 18 очок після 8 зіграних турів та посідає третю сходинку. Аль-Таавон у паралельній грі здобув перемогу над Аль-Хаземом та повернувся на друге місце, а очолює першість Аль-Іттіхад.