«В яку тактику грав Луческу?»: Сабо знищив «Динамо» за поразку «Поліссю»

Динамо Київ 8 Жовтня, 14:36 7828
«В яку тактику грав Луческу?»: Сабо знищив «Динамо» за поразку «Поліссю» | 19-27
Екс-тренер «біло-синіх» Йожеф Сабо розкритикував Луческу і Ко за поразку від «Полісся» (2:3) у матчі 10-го туру УПЛ.
«Як когось можна виділити в Динамо? Там немає жодного гравця, який заслуговує на це. Просто середні гравці. Тому і результати такі. Великі проблеми в захисті. Так само як і в Шахтарі – немає центральних захисників. Дячук, Сирота – слабенькі. Але потрібно ж захищатися всією командою.

Друге питання: в яку тактику грав Луческу? Втратили м'яч в атаці, потрібно миттєво накривати і заважати розвивати контратаки. У Динамо і це не виходить. А пресинг? Вони тільки удають, що пресингують.

Я не хочу їх критикувати, але як такої команди там немає. Це не команда рівня єврокубків. Також відсутня ігрова дисципліна. Буяльський хоч і забив два голи, а в захисті він хоч чимось допомагає? Ні. Втратили м'яч, він пішки йде. Так не можна. Середньої лінії взагалі нема, окрім Бражка. Але він один. Весь центр поля все програє. В такому випадку чекай поразок.

Полісся в першому таймі не було особливо видно. Але як і Шахтар в Лізі чемпіонів по перерві суперник вирішив грати на збереження рахунку, а вони додали швидкостей і перемогли», – сказав Сабо у коментарі УПЛ ТБ.

Нагадаємо, Динамо у матчі 10-го туру УПЛ несподівано програло Поліссю (2:3), дозволивши супернику очолити турнірну таблицю.